Exkluzivní kempy na Mallorce

Exkluzivní kempy na Mallorce

Vytvořili jsme pro vás exkluzivní jarní kempy na Mallorce, které jsou organizované pro malé skupiny cyklistů s maximální kapacitou 10 osob. Díky zázemí půjčovny kol IDEA a profesionálnímu zázemí továrního týmu Rafkarna IDEA Cycling můžeme nabídnout opravdu kvalitní službu na prvotřídní úrovni. Známe každý kout na Mallorce. V průběhu 10ti dní uvidíte to nejlepší, co Vám může Mallorca nabídnout. To vše v přátelské atmosféře se zkušeným vedením.

Ondřej Rybín - zakladatel Rafkarna CZ

 

Wellness hotel Helios je situován v klidné části Playa de Palma přímo u pláže. Nadstandardní vybavení hotelu nabízí moderní pokoje a výbornou kuchyni formou bufetu. V celém hotelu je wifi zdarma s dobrým signálem i na pokojích. Součástí hotelového komplexu je úschovna kol s možností mytí a základní technické údržby kola. Hotelový wellness nabízí saunu, bazén, vířivku a příjemnou relaxační zónu. Hotel zajišťuje zdarma praní dresů do 24 hodin.

 

mallorca kemp pujcovna kol

 

Odleťte na Mallorcu bez starostí. Půjčíme Vám celokarbonové kolo IDEA na sadě Ultegra DI2 s komponenty PRO. Zajistíme správné nastavení posedu a komponenty kola přizpůsobíme Vámi požadované geometrii. Servisní podpora v rámci kempu zajišťuje dostatečnou zásobu náhradních dílů a celých kol pro rychlou výměnu v případě technického problému.

 

mallorca kemp kava

 

Díky profesionálnímu zabezpečení a přátelské atmosféře v kolektivu dokážeme zdolat i ta nejnáročnější, ale také nejkrásnější stoupání na Mallorce. Spolupracujeme s místní půjčovnou kol EQUIP DEIA, která má v nabídce mimo jiné i naše kola IDEA. Zaměstnanci půjčovny pro nás zajišťují i servis v průběhu tréninků a pomáhají nám s organizací celého kempu. Dokážeme vyhodnotit náročnost tras a případně naplánovat transfer. Vyhnete se provozu, pošetříte síly a ty nejkrásnější pasáže Mallorky už budou jen na Vás.

 

mallorca kemp kava more

 

Prezentace kempu na Mallorce