Bábek důvěřuje karbonovému výpletu IDEA

Bábek důvěřuje karbonovému výpletu IDEA

Pro mě, jako cyklistu profíka, je v mém věku důležité, aby mě sport především bavil a užíval jsem si ho, a pak přichází výsledky. Mohu s klidným svědomím říct, že každý trénink na silnici je o mnoho zábavnější když kola dobře jedou a i vypadají. Pocítil jsem to zejména na Mallorce, kdy jsem na trénink vyrazil s cílem objet 3 hodiny v základní vytrvalosti a vracel jsem se po 4 a půl hodinách, protože to jelo úplně samo. Nádherné počasí zajisté udělalo svoje, ale velkou roli hrály i kola.

Tomáš Bábek (Olympionik Dukla Brno)

 

mcr vimperk clanek

 

Troufnu si říct, že produkty Rafkarny mohu soudit, jelikož testuju již 4. kola a u žádných nebyl problém, a to hlavně co se týče mé síly a váhy. Což by se u profi sprintera s 88kg a výkonem až 2300w v kombinaci s tréninkem na karbonových ultralehkých ráfcích dalo očekávat. Kola bez problému ustojí tyto parametry jezdce i při denním používání. U modelu IDEA Calobra Ultra mimo pevnosti oceňuji především povedený design a neuvěřitelně nízkou hmotnost, která nejde na úkor kvality (čehož jsem se prvotně obával).

 

mcr vimperk clanek

 

Se servisem Rafkarny jsem spokojen hlavně proto, že kdykoliv potřebuji servis, kola dám pouze do krabice a odnesu do nejbližší Uloženky. Nutno dodat, že kromě preventivního servisu kola nevyžadují žádnou údržbu.

Hodnocení: vynikající 10 z 10!

 mcr vimperk clanek

 

Tomáš Bábek


Reprezentant České republiky v dráhové cyklistice, Král cyklistiky 2017, Vicemistr Světa, Mistr Evropy, vítěz Evropských her, vítěz Světového poháru, dvojnásobný vítěz závodu Světového poháru, olympionik, český rekordman a třicetidvounásobný Mistr ČR.

KATALOG IDEA CALOBRA ULTRA