Kola IDEA obstála v pohoří Serra de Tramuntana

Kola IDEA obstála v pohoří Serra de Tramuntana

Letos jsem se v rámci zimní přípravy vydal na ostrov cyklistů – Mallorku, kde jsem strávil 7 dní a celkem najel přes 900 kilometrů. Své kolo jsem ale nechal doma – rozhodl jsem se, že si půjčím kolo přímo na místě. Vybral jsem si půjčovnu Eqip DEIA, kterou provozuje sympaťák Marc ve vesnici na severozápadě ostrova, a která již dlouhodobě spolupracuje s Rafkarnou a mimo jiné i kola IDEA nabízí.

Adam Stibal (závodník Rafkrana IDEA Cycling Team)

 

mcr vimperk clanek

 

Na celý týden jsem si vybral korbonové kolo IDEA R1 AERO na zapletených kolech IDEA CALOBRA C45. Kola vynikají svou tuhostí a odolností, a hlavně i skvělým brzdným výkonem, který jsem při sjezdech v Serra de Tramuntana ocenil. Co jsem ovšem pociťoval výrazně, byla skvěle se točící ložiska, a to hlavně při zrychlení ve stoje ze sedla. Celkově udělala kola můj trénink o hodně zábavnější, protože jsem s průměrným výkonem cítil, že jedu rychleji – což je sen každého cyklisty. Zároveň mi sedl i design kol, který skvěle ladil s celkovým vzhledem mého kola -  protože, každý ví, že barva jede ;)

 

mcr vimperk clanek

  

Adam Stibal


Dvacetiletý závodník jezdí v týmu Rafkarna IDEA cycling od roku 2020 a jeho doménou jsou kopce. Letos se nejvíce těší na ŠKODA CUP ve Velké Bíteši a Mistrovství ČR do 23 let v silničním závodě.

KATALOG IDEA CALOBRA ULTRA