Rafkarna IDEA cycling team jezdí v Lawi

Rafkarna IDEA cycling team jezdí v Lawi

Cyklistika není jenom o kole, důležitou částí je i správně fungující oblečení, díky němuž je možné na kole sedět celý den a užívat si to. To je jeden z důvodů, proč mě to tak baví a proto jezdím v Lawi.

 

Matouš Vach (Rafkarna IDEA Cycling Team)

 

mcr vimperk clanek

 

Jeden z mých dresů, které vozím, jsou z materiálu Itálie, který je skvělý. Materiál je lehký, kompresní, a i když jsou naše týmové barvy v tmavých odstínech, tak v něm není horko a zároveň je příjemný na tělo.         Široká guma na konci nohavic neškrtí a díky silikonovým bodům drží na noze. Vložka GT+ je špičková, zajišťuje extra pohodlí bez snížení závodního pojetí.  Perforovaná vložka má skvělou prodyšnost a zároveň rozprostírá tlak na partiích, které jsou v kontaktu se sedlem. Proto je u mě tak oblíbená.

 

mcr vimperk clanek

 

Rukavice Corridore Black jsou pohodlné díky gelové výstelce a zároveň se v nich ruce nesmekají z řídítek díky umělé kůži. Vrchní část je prodyšná a lehká. Rukavice disponují úchytkou pro snadné svlékání, což se hodí, když jsou ruce zpocené. Návleky z materiálu Shark jsou lehké, skladné a zároveň voděodolné, takže ruce i nohy zůstávají v suchu a teple. V teplejším počasí se zase dají složit do malého balíčku, takže nezabírají prostor.


Z mého pohledu je sportovní oblečení od této severočeské firmy skvělou volbou, na kterou se můžu spolehnout za různého počasí, neboť neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení.

 

TÝMOVÉ DRESY LAWI