Ondřej Rybín

Ondřej Rybín

Ondřej Rybín

„Pokud jsem si to dobře spočítal, tak v den závodu ujedu okolo 450 km na cestě z Rožnova do Hradce a zpět. Samotný závod má 46 kilometrů, což pro mě bude takové menší rozjetí před cestou domů. Předpokládám, že strávím na kole asi 16 hodin,“ uvedl ultramaratonec. Na start se postaví v 16.00 hodin, kdy startují cyklisté v kategorii HOBBY.

Svaťa Božák (ultramaratonec)

Ondřej Rybín

V letošní specifické sezoně patřilo amatérské MČR k jednomu z vrcholů letošní sezony. Pro Honzu Hrstku byla časovka ostrým testem před blížícím se MČR ELITE v časovce jednotlivců, ve kterém obstál na výbornou. Obhájil titul z loňského roku a potvrdil tím svojí kvalitní formu v letošní sezoně. I v silničním závodě jsme chtěli získat titul pro náš tým, což se nám podařilo zásluhou Ondřeje Rybína. V další věkové kategorii nikoho nenechal na pochybách Honza Bryxi a ziskem titulu v časovce a silničním závodě ukázal naprostou dominanci ve své kategorii.

Jiří Brázdil (team coach)

Ondřej Rybín

Tradiční silniční závod v centru města Hradce Králové se bude opět konat 6. září 2020 od 15.00 hodin na Masarykově náměstí. V rámci hlavního závodu kategorie muži ELITE se vám představí nejlepší české týmy v čele s domácím týmem Rafkarna IDEA Cycling. Závod je v letošním roce vypsán pro kategorie muži hobby, ženy hobby, juniory a juniorky.

 

6. září 2020 / Hradec Králové - Masarykovo náměstí / 15:00 - 21:00

Ondřej Rybín

Sezona pro nás měla původně začít jarními klasikami na Mallorce. Nakonec se první start přesunul až na konec května do Plzně, kde sezona odstartovala na Lopatárně v rámci série závdů Il Sano cup. V průběhu závodní pauzy bylo potřeba operativně přepracovat tréninkový program, vzhledem k novým termínům vrcholů letošní sezony. První testovací závody, na kterých se sešla velmi kvalitní konkurence naznačily, že jsme na restart sezony dobře připraveni.

 

Ondřej Rybín (Rafkarna IDEA Cycling Team)

Ondřej Rybín

Jiří Brázdil je poslední posilou týmu Rafkarna IDEA Cycling pro rok 2020. Jirka je zkušený cyklista s vysokým výkonnostním standardem, který dokáže pravidelně dojíždět v Českém poháru kolem 20. místa. Kromě role závodníka bude Jirka v týmu i na pozici hlavního trenéra, který se bude starat o přípravu našich závodníků. Největší naděje pak vkládáme do jeho spolupráce s Honzou Hrstkou, který už v letošní sezoně prokázal velký potenciál především v časovce jednotlivců.

 

Ondřej Rybín (Rafkarna IDEA Cycling Team)

Ondřej Rybín

Společně s podporou všech našich partnerů se snažíme tým neustále posouvat. Z historického pohledu posledních 3 let je pro nás zásadní, že jdeme neustále nahoru a to jak z pohledu výsledků, tak organizace a zajištění týmu. Tým nevyrostl raketovým způsobem, ale postupnou prací se nám podařilo vytvořit komplexně stabilní tým s velkým potenciálem pro další růst do následujících sezon.

 

Ondřej Rybín (Rafkarna IDEA Cycling Team)

Ondřej Rybín

Netradiční vánoční svátky a Silvestr v chorvatském přímořském letovisku Poreč nabídlo kromě ozdobených palem i zajímavé podmínky pro najíždění prvních kilometrů na další sezonu. 

 

Ondřej Rybín (Rafkarna IDEA Cycling Team)

Ondřej Rybín

Nová generace zapletených kol IDEA CALOBRA ULTRA představuje maximální evoluci v oblasti zapletených kol. Nová generace kol disponuje nejnovějšími dostupnými materiály a technologiemi, díky kterým dosahuje výborné pevnosti s váhovým limitem 150 kg a hmotnosti, která začíná na 970 gramech u modelu IDEA T35 ULTRA.

 

Ondřej Rybín (Rafkarna CZ)

Ondřej Rybín

Ciao ragazzi, rád bych se s vámi podělil o mé zkušenosti s tímto klenotem. Když jsem poprvé viděl tuto koloběžku okamžitě jsem se zamiloval. Rozhodl jsem se ji koupit a musím říci, že v reálu vypadá ještě lépe než na fotografii. Klenot jako Ferrari! Od prvního okamžiku, když jsem poprvé vyjel bylo jasné, že jsem se dostal do úplně jiné úrovně rychlosti.

 

Mirco Cerantola (Italy)

Ondřej Rybín

Když jsem poprvé viděl závodní rám IDEA S1, hned jsem věděl, že si ho budu muset pořídit. Byl jsem velmi překvapen, když jsem se dozvěděl, že se jedná o českou výrobu firmy www.rafkarna.cz kousek od mého města. Původní rám Kickbike není těžký, ale první dojem z koloběžky IDEA S1 s váhou pod 5kg byl ohromující. Nebyl jsem si jistý, jestli bude takto lehká konstrukce zároveň stabilní při vyšších rychlostech, ale hned po první jízdě jsem měl jasno. S každým odrazem IDEA S1 velice živě zrychluje a je zároveň snadné udržet stabilní rychlost.

 

Rafal Smialkowski (Polsko)

Strana 1 z 4