Rafkarna IDEA Cycling Team v sezoně 2018

Mladý cyklistický tým Rafkarna IDEA Cycling vstupuje do své druhé sezony. První, neboli nultá sezona byla z pohledu vedení týmu vydařená. Podařilo se poskládat a zabezpečit tým, který splnil svůj závodní program a získal i několik podiových umístění především zásluhou Dominika Chlupáče a v závěru sezony i Milana Záleského. 

 

20 závodníků a zázemím na úrovní kontinenální stáje - Rafkarna IDEA Cycling 2018!

Koncept Rafkarna IDEA Cycling nabízí závodníkům na amatérské úrovni profesionální zázemí, sportovní vedení a vzhledem k dosahu na závody Českého poháru i závodní program na celostátní úrovni. Díky efektivní marketingově obchodní spolupráci tým v sezoně 2018 podporují celosvětové firmy LAWI, PIRELLI, POC a GARMIN. Především díky těmto partnerům se podařilo vybudovat zázemí, které je na amatérské závodní scéně jedinečné.

Ve své první "profesionální" sezoně má tým Rafkarna IDEA Cycling za cíl dominovat na předních amatérských závodech a dosáhnout na TOP10 v závodě Českého poháru.

Kromě silničních závodů bude tým zajišťovat i program dráhových závodů, kde by chtěl do dvou let dosáhnout na příčky nejvyšší.

 

RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM