První vítězství pro Rafkarna IDEA Cycling Team

První vítězství pro Rafkarna IDEA Cycling Team

První závod sezony Trofeo Cinelli Velká cena Hlohovce a první start našeho týmu Rafkarna IDEA Cycling do nové sezony vyšel výborně. Obrovská motivace celého týmu, který do sezony 2018 vstoupil s mnoha novými posilami, měl jediný cíl a to vyhrát.

 

Do závodu z důvodu velké řady onemocnění nastoupilo pouze 6 závodníků, kteří ale dokázali celý závod od prvních metrů kontrolovat. Vzhledem k mírnému větru a rovinatému profilu okruhu bylo jasné, že se bude rozhodovat v hromadném dojezdu. To bylo i cílem našeho týmu, který dokázal v průběhu celého závodu eliminovat všechny pokusy o únik.

 

V závěru závodu prokázal náš tým opravdovou týmovou vyspělost, kdy si celý tým pohlídal pozici na špici pelotonu a připravil pozici Ondřeji Rybínovi, který závěrečný spurt ovládl.

 

Celkové výsledky:

1. místo: Ondřej Rybín (Rafkarna IDEA Cycling Team)

2. místo: Robert Troszok (Dar Bud Team)

3. místo: Jakub Mokrý (Skibikecentrum Team) 


4. místo: David Gotthard 40+ (Rafkarna IDEA Cycling Team)

6. místo: Milan Záleský (Rafkarna IDEA Cycling Team) 

16. místo: Martin Klícha 30+ (Rafkarna IDEA Cycling Team)

DNF: Albert Dus (Rafkarna IDEA Cycling Team)

DNF: Matouš Vach (Rafkarna IDEA Cycling Team)