Vítězný víkend pro Rafkarna IDEA Cycling Team

Vítězný víkend pro Rafkarna IDEA Cycling Team

Tým Rafkarna IDEA Cycling znovu ukázal svou sílu a dominoval hned na několika závodech během prodlouženého víkendu. Na programu byla nejdříve nedělní klasika Memoriál Jaroslava Krotkého v Sezemicích, v úterý pak následovala časovka na Andrlův chlum a UAC Trofej Rokycan.

 

Memoriál Jaroslava Krotkého - 1. místo celkově

V sobotu nejdříve zvítězil David Gotthard na Memoriálu Jaroslava Krotkého, kde vše vsadil na únik v závěru závodu, který dotáhl do vítězného konce!

 

UAC Trofej Rokycan - 2. místo (1.místo kategorie)

V úterý na UAC Trofej Rokycan znovu řádil David Gotthard! Opět se mu podařil nástup v posledních kilometrech závodu, niícméně zde podlehl o pár centimetrů Lubomírovi Sedláčikovi ze Sparty Praha. Celkově z toho bylo tedy 2. místo - 1. místo v kategorii.

 

Časovka Andrlův chlum - 1 místo celkově

Ve stejný den jako UAC Trofej Rokycan se jela také časovka na Andrlův chlum. Časovka se jede v jeden den na horském i silničním kole. Oba závody s přehledem vyhrál Milan Záleský, který tak završil úspěšný víkendový hattrick pro náš tým!

 

Časovka do vrchu Vrchlabí - 2. místo

Úspěchy našeho týmu završil Martin Klícha, který obsadil 2. místo v časovce do vrchu.