Z MČR amatérů ve Vimperku vezeme 4 tituly!

Z MČR amatérů ve Vimperku vezeme 4 tituly!

V letošní specifické sezoně patřilo amatérské MČR k jednomu z vrcholů letošní sezony. Pro Honzu Hrstku byla časovka ostrým testem před blížícím se MČR ELITE v časovce jednotlivců, ve kterém obstál na výbornou. Obhájil titul z loňského roku a potvrdil tím svojí kvalitní formu v letošní sezoně. I v silničním závodě jsme chtěli získat titul pro náš tým, což se nám podařilo zásluhou Ondřeje Rybína. V další věkové kategorii nikoho nenechal na pochybách Honza Bryxi a ziskem titulu v časovce a silničním závodě ukázal naprostou dominanci ve své kategorii.

Jiří Brázdil (team coach)

 

idea S1 kolobeh silnicni

 

V časovce jednotlivců patřili mezi naše největší medailové naděje Honza Hrstka a Joshua Davies. Honza potvrdil svojí dominanci v časovkách a obhájil titul z loňského roku. Josh zase navázal na formu z posledních závodů a doplnil Honzu na stupních vítězů třetím místem. Mezi naše borce se dostal Olda Novotný z CT Weber. 

Naprostou převahu ve své kategorii pak ukázal Honza Bryxi, který s přehledem zvítězil v kategorii nad 50 let. V dalších kategoriích se na 8. místě umístil Martin Klícha a Michal Šmahel bral 15. místo.

 

team road foto 3

 

Do silničního kritéria jsme nastupovali s cílem zkompletovat sbírku titulů. Po týmovém výkonu získal s přehledem titul Ondřej Rybín a v dalších kategoriích se těsně pod podiem umístil David Gotthard (6. místo) a Tomáš Mužík (7. místo). 

V kategorii na 50 let si opět jel svůj vlastní závod Honza Bryxi a získal tak čtvrtý titul pro náš tým.

 

mcr vimperk clanek