3a9f847113fd89085fc724975606b004.jpeg
6e3ec6fcb6e76f991e96f5ed4a949884.jpeg
202bd2331c7f22d61b127732c7b981d1.jpeg

1 2 3


exkluzivní CYKLISTICKÉ kempy na mallorce

Tréninkový kemp bez starostí plný cyklistiky v malé tréninkové skupině s individuálním a profesionálním vedením


 

Mallorca prez210 aktivních dní na ostrovním ráji cyklistiky

Zažijte s Rafkarnou exkluzivní cyklistické kempy na Mallorce – ráji cyklistů, které jsou organizované pro malé skupiny účastníků s maximální kapacitou do 10 osob. Známe každý kout na Mallorce a díky tomu absolvujete nejatraktivnější trasy, které tento ostrov nabízí. Celý kemp budete trénovat na nejnovějších model karbonových kol značky IDEA se zajištěním profesionálního zázemí z naší partnerské půjčovny EQIP DEIA, díky čemuž můžeme garantovat službu na prvotřídní úrovni. To vše v přátelské atmosféře se zkušeným vedením, takže se nemusíte bát náročnosti – připravujeme trasy tak, abyste nejen skvěle potrénovali, ale abyste si jízdu hlavně užili.

 

8 MUST-DO AKTIVIT NA MALLORCA IDEA KEMPU

 

Známe každý kout na Mallorce. V průběhu kempu uvidíte to nejlepší, co vám může tento ostrov nabídnout. To vše v přátelské atmosféře se zkušeným vedením.

 

NAPLÁNOVANÉ TRASY

 

 

clanek 4Profesionální zázemí s top sportovním vybavením

Kempy na Mallorce organizujeme ve spolupráci s místní půjčovnou kol EQUIP DEIA, naší partnerskou půjčovnou která nabízí naše karbonová kola IDEA. Tuto provozovnu vede bývalý profesionální cyklista Marc Reynes, který se o nás stará po celou dobu pobytu. Každá trasa a program jednotlivých dnů jsou vytvářeny ve spolupráci s Marcem a jeho kolegy z EQUIP DEIA, kteří tak zajištují autentický zážitek z Mallorky. Díky tomu dokážeme nabídnout unikátní program po celou dobu kempu, který jinde nezažijete. Jeden z tréninků je například zakončen v horách ve vesnici Soller, kde je připravena ochutnávka lokálních sýrů, šunky, ovoce, pečiva, ale také piva a vína. Následný transport na hotel je zajištěn a účastníci si tak mohou dary tohoto ostrova užít naplno.

 

V rámci kempu je také zajištěn kompletní servis zapůjčených kol včetně transportu po ostrově. Dokážeme vyhodnotit náročnost tras a případně i vývoj počasí, podle kterého naplánujeme transfer v rámci tréninků. Vyhnete se provozu, nepřízni počasí, pošetříte síly a ty nejkrásnější pasáže Mallorky už budou jen na Vás.

 

 

RAFKARNA & EQUIP DEIA

 

 

Mallorca prez1Zapůjčení kol včetně servisní podpory

Pro letošní sezonu jsme pro Mallorskou půjčovnu vytvořili sadu kol IDEA R 1 AERO v odstínu půlnoční modré s antracitovými detaily, ke kterým je možné si zapůjčit karbonová kola z řady IDEA Calobra v provedení pro diskové i ráfkové brzdy a od letošního roku je navíc možnost si vyzkoušet i nejvyšší řadu IDEA Calobra ULTRA v obou provedeních (kotoučové i ráfkové brzdy). Samozřejmostí je pak správné nastavení posedu a výběr vhodných komponentů, tak abychom také vyhověli vašim požadavkům na geometrii. Často se tak stává, že účastník kempu odjíždí s doladěním posedem a jeho reakce jsou velice pozitivní.

 

PŮJČOVNA KOL IDEA

 

 

Mallorca6 1Wellness hotel Helios

Wellness hotel Helios je situován v klidné části hlavního města ostrova Playa de Palma přímo u pláže Can Pastilla, která bývá poměrně klidná a kde je krásné čisté moře. U pláže se také nachází promenáda, kde je možnost relaxovat po tréninku u výborné kávy. Samotný hotel nabízí nadstandardní vybavení, které splňuje všechny požadavky moderního ubytování. Hotel disponuje velmi komfortními pokoji s balkonem a výhledem buďto do zahrady nebo na hotelový bazén. Excelentní hotelová restaurace nabízí lokální i mezinárodní kuchyni, která je servírovaná formou bufetu. V celém hotelu je přístupná Wi-Fi s dobrým signálem i na pokojích. Součástí hotelového komplexu je úschovna kol s možností mytí a základní technické údržby kola – tuto službu ovšem máte od nás již zajištěnou, kola tak budete mít vždy připravená na nový trénink. Hotelový wellness nabízí saunu, bazén, vířivku a příjemnou relaxační zónu. Velkou výhodou také je, že hotel zajišťuje zdarma praní dresů a to do 24 hodin.

 

Tady Vám prostě nebude chybět vůbec nic!

 

WELLNESS HOTEL HELIOS

  

  Mallorca prez1Proč jet s námi na cyklistický kemp IDEA na Mallorcu? 

  • Zajišťujeme profesionální zázemí a sportovní vybavení v top kvalitě

  • Garantujeme kompletní servis – ubytovaní, stravování, doprava i zajištění tréninků jsou součástí jednoho balíčků

  • Nastavujeme tréninky podle výkonu skupiny

  • Zprostředkujeme autentický zážitek z cyklistiky díky znalosti místních tras a lokalit

  • Uděláme z vás cyklistu – díky nám absolvujete legendární sjezd Sa Calobra v horách

  • A hlavně vytváříme nadstandardní a přátelskou atmosféru po celou dobu pobytu, který je tak naprosto bez starostí!

 

 Zajímá Vás, jak jsme si kemp užili na jaře 2021? Přečtěte si náš článek na blogu.

 

Kemp BŘEZEN 2023
10 dní
Termín: 10.3. - 20.3. 2023
Kapacita 10 osob

Wellness hotel Helios s polopenzí
Zajištění letištního transferu

Zapůjčení kola IDEA R1 AERO DISC DI2
Nastavení posedu zapůjčeného kola
Servisní zajištění včetně mytí kola

Profesionálně naplánované trasy
Transport v rámci tréninků
Mechanický vůz s občerstvením
Kompletní sportovní výživa zdarma
Kemp DUBEN 2023
10 dní
Termín: 15.4. - 25.4. 2023
Kapacita 10 osob

Wellness hotel Helios s polopenzí
Zajištění letištního transferu

Zapůjčení kola IDEA R1 AERO DISC DI2
Nastavení posedu zapůjčeného kola
Servisní zajištění včetně mytí kola

Profesionálně naplánované trasy
Transport v rámci tréninků
Mechanický vůz s občerstvením
Kompletní sportovní výživa zdarma
Kemp ŘÍJEN 2023
7 dní
Termín: 29.9. - 6.10. 2023
Kapacita 10 osob

Wellness hotel Helios s polopenzí
Zajištění letištního transferu

Zapůjčení kola IDEA R1 AERO DISC DI2
Nastavení posedu zapůjčeného kola
Servisní zajištění včetně mytí kola

Profesionálně naplánované trasy
Transport v rámci tréninků
Mechanický vůz s občerstvením
Kompletní sportovní výživa zdarma
Transfer
Hotel
Bike rental
Authentic
Mechanical car
1000 km
minimální roční nájezd
2500 km
s tím se to dá zvládnout
4000 km
fyzicky to zvládneš v pohodě
6000 km
budeš lídr skupiny

Mám najeto xxxx km. Zvládnu kemp?!


 V levé části můžete vidět kolik km je zhruba potřeba najet za rok, abyste kemp zvládli. 

Základ je, že skupina je ohleduplná, nikdo si nekompenzuje ztracená závodnická léta a všichni mají stejný cíl. Užít si 10 dní na kole v dobré partě cyklistů!

V tom je náš kemp opravdu naprosto unikátní...

Michal Š.
Březnový kemp na Mallorce byl pro mě kvalitní kondiční přípravou před nadcházející závodní sezónou. Tréninky se jezdí v grupetu kolem deseti lidí, což je za mě ideální počet. Hlavními bonusy jsou profesionálně vedené tréninky i celkové zázemí. Kolo nastavené na míru již před příjezdem na ostrov, naplánované trasy a jejich případná operativní úprava dle počasí, sportovní výživa, to jsou jen jedny z mnoha třešniček na dortu. Hotel Helios a strava v něm je na špičkové úrovni, nezaznamenal jsem nic co by mi ve stravě chybělo. Jediná povinnost, kterou mají účastníci zájezdu na starost je nasednout na kolo, kochat se krajinou a užívat si jízdu na mořském vzduchu. O vše ostatní je postaráno.
Daniel Z.
Proč jet na Mallorku? Představte si, že na 10 dní vypnete svoji pracovní část mozku a přepnete na režim relax. Vypnete telefon, protože začnete pouze polykat kilometry nádherných asfaltových silnic. Slunce a kopce Vám nic neodpustí. Jako benefit potkáte tolerantní řidiče a spoustu podobných bláznů jako jste vy. Tohle je důvod proč se na Mallorku vracím já.
Luboš V.
IDEA kemp na Mallorce se mi daří poslední dobou absolvovat 2x ročně. V letadle nestihnete ani usnout a jste v překrásném prostředí tohoto ostrova. Je se zde vždy na co dívat a do toho si jezdíte na kole pod vedením profesionála, který se postará úplně o vše, takže Vám nezbývá nic jiného, než si to užívat. Na krásném hotelu na Vás čeká připravené kolo přesně dle Vašich parametrů, výborné jídlo, bazén, skvěle zařízený pokoj. Ubytování je pár kroků od pláže, takže po tréninku na kole se můžete jít koupat do moře nebo se jen tak procházet po promenádě. Během pobytu se Vám podaří za pomoci skvělé party překonat sám sebe a to je nejvíc. Vyšlápnout si legendární trasu ze Sa Calobra Vám nikdy nikdo ze zážitků nevymaže. Na kempu se vždy sejde skvělá parta lidí. Kemp se odehrává ve stylu "zdravého" sportovního chování, kdy se najde prostor jak pro začátečníka, tak pro ostříleného cyklistu.
Petr K.
Recenzi na Mallorku lze napsat jedním slovem "parádní". Krásný, čistý hotel cca 10 min od letiště, výborné jídlo a celkové zázemí - bar, bazén, uskladnění kol, dostupnost pláže a restaurací na promenádě, všechno je tak, jak má být... Co týče tréninku, tak pokud člověk rád jezdí na kole, tak si celý kemp musí jen užívat. Účastníci zájezdu se nemusí o nic starat - kola jsou nastavená každému na míru, nádherné trasy s přiměřenou obtížností naplánované, servis i případný doprovod zajištěný. Za mě mohu každému, kdo se chce projet na kole v krásném prostředí, odpočinout si od každodenních starostí a užít si cyklistiku v celé její kráse jen doporučit.
Patrik D.
Otázka je vcelku jednoduchá. Březnový kemp doprovází teploty okolo 20 stupňů, což je ideální počasí na cyklistiku. Připočteme-li k tomu krásné prostředí, top jízdní kola a v neposlední řadě profesionální péči a zázemí je zimní kemp na Mallorce jasná volba. Osobně preferuji kemp zimní, který je pro mě nedílnou součástí přípravy před závodní sezónou. Z vlastní zkušenosti mohu kemp jedině doporučit, protože Mallorka je zkrátka Mekkou cyklistiky. A pamatuj, kdo nejel Sa Calobru, jako by na Mallorce nebyl.

Vzorový program kempu

1. den přílet Přílet, ubytování a příprava kol na trénink.
2. den 65 km Podél pobřeží na Llucmajor a zpět přes zahrady. trasa T1
3. den 100 km Přejezd pohoří Orient a přes Esporles zpět do Palmy. trasa T5
4. den 105 km Kopcovitý terén přes Esporles do Deia a zpět přes Port de Soller. trasa T3
5. den VOLNO Do Palmy na kávu a večer na steak.
6. den 105 km Transport do Arta a přes Betlem napříč ostrovem zpět. trasa T2
7. den 120 km Z Inci přes Lluc na Sa Calobru. Zpátky přes Soller. trasa T6
8. den VOLNO Volný program.
9. den 110 km Směr Valldemossa a následně po pobřeží na Andratx. trasa T4
10. den  90km Přes Esporles na Soller se závěrečnou party v Deia. trasa T7
11. den odlet Volno a závěrečná večeře před odletem.


S námi dopředu víte, co vás čeká. Trasy si můžete exportovat do zařízení Garmin, Strava a dalších, které podporují formát GPX. V průběhu tréninku tak máte perfektní přehled o trase a také víte, kolik toho máte ještě před sebou. Náročnost tras jsme schopni operativně upravit vzhledem k fyzické zdatnosti účastníků kempu.