Nákupní košík
Nákupní košík je prázdný

S nadšením představujeme novou kolekci dresů Rafkarna IDEA Cycling Team, kterou jsme společně s českou firmou Kalas vyvinuli s cílem spojit špičkový výkon, vizuální vkus a optimální komfort. Tyto nové týmové dresy nám nejenom dodávají jedinečnou týmovou identitu, ale také poskytují pokročilé technologie a materiály, které nám pomáhají dosahovat maximálních výkonů.

Vyjeďte do sezony 2024 v topu s Rafkarnou

 

Nové dresy od značky KALAS

Prvním dojmem, který nové dresy Rafkarna IDEA Cycling Team zanechávají, je vysoká estetičnost a orientace na rychlost. Kalas se neomezuje pouze na výkon, ale také se zaměřuje na to, aby dresy vypadaly špičkově a poutaly pozornost. Kvalitní zpracování barev, detailů a celkový design zdůrazňují identitu týmu a přitahují pozornost fanoušků.

Týmové dresy

vzor1
vzor1

Dresy do každého počasí

Kromě nového vzhledu, ve spolupráci s Kalasem, představujeme nové inovativní materiály, ze kterých jsou nové dresy vyrobeny. Týmové dresy jsou vyrobeny v radě PRO, která za použití velice lehkých a prodyšných látek v aerodynamickém střihu, pomáhá snížit odpor vzduchu při jízdě na kole. Dres je vyroben z rychleschnoucího materiálu, který nabízí mimořádnou prodyšnost v kombinaci se síťovanými vsadkami. Náš tým se tak může spolehnout na dresy, které nejen vypadají skvěle, ale také optimalizují výkon závodníků.

Exkluzivní týmová konfekce

Naše špičkové oblečení spojuje komfort, styl a identitu našeho týmu do jednoho neodolatelného balení. Každý kus je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které poskytují maximální pohodlí a odolnost. Podařilo se nám vytvořit komplexní sadu oblečení, ve které se budete cítit skvěle za každého počasí. Velký důraz byl kladen nejen na sladění barev v rámci celé konfekce, ale také na vytvoření komplexní týmové identity.

Týmová konfekce

vzor1

Týmové kolo IDEA R1 AERO

Ovšem třešničkou na dortu týmového vybavení je celokarbonové kolo IDEA R1 AERO, které se pyšní unikátním černo-zlatým designem. Toto kolo není pouze vizuálním skvostem, ale také technologickým unikátem, které poskytuje cyklistům optimální podmínky pro dosahování špičkových výkonů. Karbonový rám je se svou váhou 960 g velmi lehký a zároveň pevný, což zajišťuje rychlou a plynulou jízdu. Týmový design v černé a zlaté barvě nejen podtrhuje jedinečnou identitu našeho týmu, ale také přitahuje pozornost fanoušků a diváků na každém závodě. Týmové karbonové kolo IDEA je tak nejen výkonným nástrojem pro cyklisty, ale i výrazným symbolem týmové jednoty a stylu.

Více o IDEA R1 AERO

vzor1

ikona news
Přihlásit se do newsletteru
Akční nabídky a novinky na Váš email