Nákupní košík
Nákupní košík je prázdný

Mám velkou radost, že se mohu otevřeně vyjádřit na téma život cyklisty v organizované skupině, tedy přesněji členství v cyklistickém klubu. Opravdu to není jednoduchá otázka a neexistuje obecná odpověď, která se bude zamlouvat všem. Osobně znám mnoho případů, kdy cyklista zůstává léta věrný jednomu klubu, ale na druhou stranu je nás hodně, kteří prošli více kluby. Co vlastně rozhoduje o věrnosti jedné klubové barvě a co je rozhodující pro krok do neznáma a hledání něčeho lepšího? Je to materiální zázemí, odbornost trenéra, dobrá chemie mezi závoďáky nebo možná odvěká potřeba někam patřit? Určitě pro každého je důležité něco jiného.

"Někam patřit je pro mě základ, který jsem našel u nás v týmu"

 

Respekt a organizace

Ale právě poslední slova NĚKAM PATŘIT jsou pro mě základem, který jsem našel v našem týmu RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM. Tým tvoří lidé a tým tvoří vedení týmu. Tohle se u nás dokonale povedlo. Kompletní sestava členů našeho týmu, ve kterém najdete různé povahy, ale také různé cíle, ať již sportovní a nebo si jednoduše s kamarády udělat na švihu žízeň.  Respekt, pokora a přijmutí povahy a cílů každého jednotlivého člena bez vlastního omezení. To je hnací pohon našeho týmu.  Ponechání prostoru pro seberealizaci závoďákům, korekci případných přesahů, to je zase velká práce našeho vedení týmu. Tohle nám opravdu velmi dobře funguje a na takovém základu se nám potom lépe připravuje na závodní sezonu.

Staň se členem OPEN týmu

vzor1
vzor1

Týmové zázemí a kempy

Bez dokonalé souhry a dobře namazaného týmového soukolí není možné absolvovat týmové soustředění na MALLORCE. Ostatně náš tým poskytuje a připravuje tréninkové kampy na MALLORCE i pro netýmové cyklisty. Není tedy problém si naší skvělou týmovou atmosféru ochutnat a na vlastní kůži zažít. Naší týmovou souhru můžete vidět i na velkých závodech. Náš realizační tým se skládá z bývalých závodníků. Oni dobře vědí co a kdy je pro vlastní výkon důležité. Pracují pro nás, od stavby zázemí na závodech, přípravy cyklistického materiálu až po masáž a dobré, povzbuzující slovo před závodem. Velmi si toho ceníme a naše výkony a naše vítězství by bez jejich práce nebyly možné.

Kvalitní materiál a osobní přístup

Bez špičkového materiálu nejsou špičkové výkony a jak se říká, kolo dělají kola. V tomto ohledu musím zdůraznit, že naše týmová zaplatená kola IDEA se bez problému vyrovnají kvalitě renovovaných světových značek. Je pěkné v tomto pohledu sledovat nabídku RAFKARNA, kde můžeme startovat na úrovni klasického spotřebního materiálu, ale není problém vstoupit do prostoru výroby zapletených kol doslova na zakázku dle potřeby závodníka či cyklistického nadšence a nebo sběratele. Nutno zmínit, že poradenství v této linii poskytuje sám majitel a sportovní ředitel týmu Ondřej Rybín. Je to již čtyřicet let co jsem se stal členem cyklistického týmu, ale přiznávám, že z celé mé cyklistické dráhy mám RAFKARNU opravdu nejradši. Je to tým, který mi dává jistotu, že se věci dělají správně.

vzor1

ikona news
Přihlásit se do newsletteru
Akční nabídky a novinky na Váš email